יתרונות המוצר
1. תפוקת חוסר איזון תלת-פאזי של 100%:מהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-פאזה מבטיח שחלוקת הכוח על פני כל שלושת השלבים תישאר מאוזנת בכל עת. זה לא רק מפחית את הסיכון לקצרים וזעזועים, אלא גם מבטיח ביצועים אופטימליים ואריכות ימים של המערכת.
2. הגבלת יצוא חשמל חכמה ברמת השלב:המהפך מצויד בתכונת הגבלת יצוא חשמל חכמה ברמת פאזה, המווסתת את כמות הכוח המיוצא לרשת. זה עוזר למנוע הפסקות חשמל ומבטיח שהמערכת תישאר יציבה ופונקציונלית גם בתקופות שיא הביקוש.

3. פונקציית UPS, מעבר של 10ms:מהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-פאז מצויד גם בפונקציית אספקת פסק (UPS). במקרה של הפסקת חשמל, המערכת יכולה לעבור בצורה חלקה לאספקת סוללה תוך 10 שניות בלבד, מה שמבטיח אספקת חשמל רציפה וללא הפרעות לעומסים המחוברים.
4. תצורת מערכת ניתנת להרחבה:מהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-פאזה מאפשר תצורת מערכת ניתנת להרחבה. המשמעות היא שניתן להרחיב או לשנות את המערכת בקלות כדי לענות על צורכי האנרגיה והדרישות המשתנות. זה הופך אותו לבחירה אידיאלית עבור יישומים ביתיים, מסחריים ותעשייתיים כאחד.
5. יעילות אנרגטית:יחד עם היתרונות האחרים שהוזכרו לעיל, מהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-שלב הוא גם חסכוני באנרגיה. הוא משתמש בטכנולוגיה מתקדמת ומערכות ניהול חשמל חכמות המאפשרות ניצול מרבי של אנרגיית השמש הזמינה ובזבוז מינימלי. התוצאה היא חשבונות אנרגיה נמוכים יותר, טביעת רגל פחמנית מופחתת ועתיד נקי ובר-קיימא יותר.

פרמטרים בסיסיים
|
טופס מידע |
SPH4000TL3BH-UP |
SPH5000TL3BH-UP |
SPH6000TL3BH-UP |
SPH7000TL3BH-UP |
SPH8000TL3BH-UP |
SPH10000TL3BH-UP |
|
נתוני קלט (DC) |
||||||
|
מקסימום Power PV מומלץ |
6500W |
7500W |
9000W |
10500W |
12000W |
15000W |
|
מקסימום מתח DC |
1000V |
|||||
|
מתח התחלה |
120V |
|||||
|
טווח מתח MPP |
120V-1000V/600V |
|||||
|
מספר MPP Trackers |
2 |
|||||
|
מיתרים לכל MPP Tracker |
1 |
|||||
|
מקסימום זרם קלט לכל MPP Tracker |
13.5A |
|||||
|
מקסימום מעקבי זרם קצר חשמלי לכל MPP |
16.9A |
|||||
|
נתוני פלט (AC) |
||||||
|
מתח נומינלי AC |
4000W |
5000W |
6000W |
7000W |
8000W |
10000W |
|
מקסימום מתח לכאורה של AC |
4000VA |
5000VA |
6000VA |
7000VA |
8000VA |
10000VA |
|
מתח AC נומינלי (טווח*) |
230V/400V (310~476V) |
|||||
|
תדר רשת AC (טווח*) |
50Hz/60Hz (45Hz-55Hz/55Hz-65Hz) |
|||||
|
מקסימום זרם מוצא |
6.1A |
7.6A |
9.1A |
10.6A |
12.1A |
15.2A |
|
מקדם כוח מתכוונן |
{{0}}.8מוביל...0.8פיגור |
|||||
|
THDi |
<3% |
|||||
|
סוג חיבור לרשת AC |
3W+N+PE |
|||||
|
נתוני סוללה (DC) |
||||||
|
טווח מתח הסוללה |
100~550V |
|||||
|
זרם טעינה ופריקה מקסימלי |
25A |
|||||
|
כוח טעינה ופריקה מתמשכים |
4000W |
5000W |
6000W |
7000W |
8000W |
10000W |
|
סוג סוללה |
ליתיום/עופרת-חומצה |
|||||
|
כוח גיבוי (AC) |
||||||
|
מקסימום כוח פלט AC |
4000W |
5000W |
6000W |
7000W |
8000W |
10000W |
|
מקסימום מתח לכאורה של AC |
2500VA |
3000VA |
3600VA |
4200VA |
4600VA |
5000VA |
|
זרם פלט מדורג |
6.1A |
7.6A |
9.1A |
10.6A |
12.1A |
15.2A |
|
מתח AC נומינלי |
230V/400V |
|||||
|
תדר רשת AC |
50/60 הרץ |
|||||
|
THDV |
<3% |
|||||
|
החלפת זמן |
<10ms |
|||||
|
יְעִילוּת |
||||||
|
מקסימום יעילות |
97.6% |
97.8% |
98.0% |
98.2% |
98.2% |
98.2% |
|
יעילות אירופית |
97% |
97.2% |
97.3% |
97.4% |
97.4% |
97.5% |
|
יורו יעילות פריקת סוללות |
97.4% |
|||||
|
יעילות MPPT |
99.9% |
|||||

מידע כללי
|
מידות (W/H/D) |
505/453/198 מ"מ |
|
מִשׁקָל |
30 ק"ג |
|
טווח טמפרטורות פעולה |
-25 מעלות ... +60 מעלות |
|
גוֹבַה |
3000m |
|
לילה לצריכה עצמית |
< 13W |
|
טופולוגיה |
ללא שנאי |
|
הִתקָרְרוּת |
טִבעִי |
|
רמת הגנה |
IP65 |
|
לחות יחסית |
0%~100% |
|
חיבור DC |
H4/MC4 (אופציונלי) |
|
חיבור DC לסוללה |
OT טרמינה |
|
חיבור AC |
מַחבֵּר |
|
לְהַצִיג |
LCD+LED |
|
ממשקים: RS485/CAN/USB |
כן |
|
צג: RF/WIFI/GPRS |
אופציונאלי |
|
אחריות: 5 שנים / 10 שנים |
כן /אופציונלי |


שיתוף פעולה עם המותג
Jingsun, יצרנית מובילה של ממירים סולאריים, הקימה בהצלחה שותפויות ארוכות טווח עם חברות ממירים מהשורה הראשונה. עם מחויבותה לאיכות ולחדשנות, Jingsun סיפקה ממירים בעלי ביצועים ויעילות גבוהים, העונים על דרישות השוק. המוצרים שלה התקבלו היטב על ידי לקוחות ברחבי העולם.
שיתוף הפעולה עם חברות מובילות אלו מאפשר לג'ינגסון להרחיב את הנוכחות הגלובלית שלה ולגוון את קווי המוצרים שלה. על ידי שילוב המומחיות והמשאבים שלהם, Jingsun ושותפיה מסוגלים לשפר את התחרותיות שלהם ולפתח פתרונות חדשים העונים על הצרכים המתפתחים של התעשייה.
יתר על כן, מסירותה של Jingsun לקיימות ואחריות זכתה להכרה מהשותפים שלה. יחד, הם חתרו לקדם פיתוח של אנרגיה מתחדשת ולתרום לעתיד בר-קיימא יותר לכולם.
שיתופי הפעולה של Jingsun עם חברות אינוורטר גדולות הוכיחו את החוזק והפוטנציאל שלה בתעשייה. עם ההתמקדות שלה בשביעות רצון לקוחות וחדשנות מתמשכת, Jingsun מוכנה לעשות צעדים נוספים בשוק האנרגיה המתחדשת ולעזור לקדם את התעשייה כולה.

שאלות נפוצות
ש: מהו מהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-פאזה?
ש: כיצד פועל מהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-פאזה?
ש: מהם היתרונות של שימוש במהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-פאזה?
ש: האם מהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-פאזי תואם לכל סוגי הפאנלים הסולאריים?
ש: האם מהפך סולארי היברידי של Growatt SPH 8000W 3-שלב מגיע עם אחריות?

תגיות פופולריות: growatt sph 8000, סין growatt sph 8000 יצרנים, ספקים, מפעל



